פשוט לשתות יין טוב! משלוח מיוחד בחיפה והקריות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אנו ב www.feinschmecker.co.il מחויבים להבטיח נגישות מקסימלית לכל המבקרים באתר שלנו. אנו מכירים את החשיבות של גישה שווה ושותפות למידע ולשירותים לכל האנשים, לרבות לאנשים עם מוגבלויות פיזיות, חזותיות, אודיתיביות או תפיסה מוגבלת.

נדבך המרכזי הוא לוודא שאתרנו מתאים לכל הקהלים, בהתאם למדיניות הנגישות המובילה ברחבי העולם ובהתאם לפרסומים והנחיות ההכוונה לנגישות באינטרנט (WCAG 2.1).

להבטחת הנגישות, ערכנו שדרוג ושיפור האתר בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ובמתודות פיתוח המותאמות לנגישות. השתמשנו בסטנדרטים ומניות מומלצות לקידום נגישות התוכן והתוכנה הזמינים לפיתוח וניהול האתר.

הנה כמה מהאמצעים והפיצ’רים שמצוינים באתרנו כחלק ממאמץ הנגישות שלנו:

  1. שימוש בכתבי עין גדולים וקריאים ברורים: פרטי התוכן באתר מסופקים בגופן ברור ובגודל שלא יקשה על הקוראים לזהות את המילים ולקרוא אותן בקלות.
  2. ניווט פשוט ונגיש: תכנון האתר מתבצע באופן שמקל על המשתמשים למצוא ולנווט בין הדפים. המנות ניווט מסודרות ומסודרות בצורה לוגית ומבולגנות והם נגישים באמצעות מקשי הניווט הרגילים.
  3. תמונות ותוכן רב-מדיה: אנו מבצעים מאמץ רב כדי לוודא שהתמונות והתכנים הרב-מדיה שמתפרסמים באתר מכילים תיאור תחליפי וטקסט חלופי, מה שמאפשר למשתמשים עם קשיים בראיה או בשמיעה להבין את התוכן הנכון.
  4. דיאגרמות וטבלאות נגישות: אנו משתמשים בשיטות וכלים שונים כדי להבטיח נגישות מיטבית של דיאגרמות וטבלאות. כאשר משתמשים עם קשיי ראיה נכנסים לאתר שלנו, הם יכולים לקרוא ולהבין את התוכן המוצג בצורה ברורה.
  5. טכנולוגיות מתקדמות: אנו משתמשים בטכנולוגיות עדכניות ובכלים חדשניים כדי לשפר את נגישות האתר שלנו. זה כולל שיפור עמידות האתר בפני טעויות, תאימות לדפדפנים ומכשירים נוספים, ושימוש בטכניקות מתקדמות לשיפור זמינות התוכן.

משוב ופניות בנושא נגישות

אנו מבקשים מכל המבקרים באתר לספק משוב והצעות לשיפור הנגישות שלנו. אנחנו מוקדים על ערכי הגיוון והפתיחות ואנו מחויבים לשדרג ולשפר את האתר שלנו על מנת לתמוך בגישה חופשית ושווה לכל המשתמשים.

אם נתקלתם בכל קשיים או חוסר נגישות באתר שלנו, אנא צרו קשר עם הצוות שלנו ואנחנו נעזור לכם בכל דרך שניתן.

כבר רשומים? התחברו

רישום משתמש חדש

שלום לך :-) רק רצינו לוודא...

…שהגיל שלך הוא 18 ומעלה.

דילוג לתוכן