פשוט לשתות יין טוב! משלוח מיוחד בחיפה והקריות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מי אני?

שלום  ותודה שקפצת לבקר באתר (-: 

שמי נעם, איש יין עם אג׳נדה – לפתח את תרבות היין בארץ, לאפשר לאנשים ליהנות מכוס יין על בסיס יומיומי, בצורה נוחה ואמינה ומבלי  להתפשר על איכות, ביינות הצנועים וגם במשודרגים.

ב-2014 הקמתי את אתר ״הפיינשמקר״ כדי לחלוק את הידע שנפלה בחלקי הזכות ללמוד ואת היינות שגיליתי שמתאימים מאוד לשגרת היום יום ולאירועים מיוחדים.

את החזון הזה הרחבתי אל בוקטה דל וינו, שירות משלוח יין שדרכו אני בונה מארז יין לכל טעם וכיס. על ידי הנגשה של שתייה טובה ללא מאמץ אני שואף לקדם את תרבות היין בישראל, לאפשר ולעודד צריכה מתונה ומודעת כחלק בלתי נפרד משגרת היום יום, להעשרת החוויה הקולינרית – ההנאה מהאוכל, גם ביום יום, וכמובן לנשמה, כי יין הוא משקה עם נשמה.בקבוק יין אפשר לפתוח גם בלי אירוע מיוחד והרמת כוסית, פשוט כי הגוף והנפש מבקשים שינוי אווירה, גם אם אתם לא עושים שום דבר מיוחד כרגע.

השם ״בוקטה דל וינו״ מספר את סיפור גומחות היין ההיסטוריות בפירנצה שבאיטליה, דרכן הציעו  יקבי העיר לתושבים יין בימי הבינים. הדרך הנגישה והפשוטה להציע יין לכל דורש ולאפשר שתייה יומיומית צנועה שבתה את ליבנו ומבטאת את האהבה שלנו לקשר בלתי אמצעי עם קהל אוהבי היין.

Noam_Dinstag_Feinschmecker

כבר רשומים? התחברו

רישום משתמש חדש

שלום לך :-) רק רצינו לוודא...

…שהגיל שלך הוא 18 ומעלה.

דילוג לתוכן